Zemplén infó
2026. június 25, csütörtök - Vilmos

Hírek

2020. Március 07. 08:58, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok

Évekig lopta az áramot és a gázt, komplett rendszereket épített ki - VIDEÓ

Évekig lopta az áramot és a gázt, komplett rendszereket épített ki - VIDEÓ

A gárdonyi nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki azt a férfit, aki a gyanú szerint évek óta illegálisan vételezte az áramot és a gázt ingatlanának területén – közölte a rendőrség.

A nyomozás adatai alapján az 55 éves férfi – illegálisan rácsatlakozva az áramszolgáltató, valamint a gázszolgáltató vezetékeire – évek óta jogosulatlanul vételezett áramot és földgázt ercsi lakóingatlanán, valamint az annak szomszédságában található cég telephelyén.

A gyanúsított az elektromos áram, valamint a földgáz méretlen és szabálytalan vételezésével jelentős kárt okozott a szolgáltatóknak.

Bejelentésre a nyomozók csütörtökön megjelentek a férfi ercsi ingatlanának területén, ahol megtalálták a jogtalanul nyert energia tárolására és felhasználására szolgáló komplett rendszereket.

A férfit a rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki, az általa használt berendezéseket pedig további vizsgálatok elvégzése céljából lefoglalták.

A Gárdonyi Rendőrkapitányság lopás bűntett elkövetésnek megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást egy ercsi lakos ellen.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld

Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól

A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;

2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld

Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét

Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.

2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld

Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására

A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet

2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld

Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik

A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.