Hírek
2022. Május 21. 17:06, szombat |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Megszegte a távoltartást a bántalmazó volt élettárs
Az 51 éves siófoki férfi korábban bántalmazta volt élettársát, a rendőrök szabálysértési őrizetbe vették.
A Siófoki Rendőrkapitányság távoltartó határozat szabályainak megszegése miatt indított szabálysértési eljárást egy helyi lakos ellen, aki - annak ellenére, hogy a hatóság távoltartását rendelte el - május 18-án késő este visszatért volt élettársa otthonába, ahol ittas állapotban őrjöngött és fenyegette az asszonyt. A férfit a körzeti megbízottak elfogták és előállították a rendőrkapitányságra, majd meghallgatását követően szabálysértési őrizetbe vették - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek
Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban
Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.