Hírek
2011. Augusztus 02. 14:33, kedd |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Lezuhant a tápkeverő üzem tetejéről
A kórházban életét vesztette az a munkás, aki egy üzem tetejéről esett le Hercegszántón. A rendőrség nyomozást rendelt el az ügyben.
Hétfőn reggel szenvedett halálos balesetet egy 58 éves szigetvári férfi a hercegszántói tápkeverő üzem területén. Az üzem tetején dolgozó munkás eddig tisztázatlan körülmények között zuhant le a 6 méteres magasságból. A lezuhant férfit életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba a mentők. A férfi sérülései olyan súlyosak voltak, hogy a kórházban már nem segíthettek rajta, rövid időn belül életét vesztette.
A haláleset ügyében a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya indított nyomozást. A foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés miatt megindított eljárásnak egyelőre nincs gyanúsítottja. (rá)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.