Hírek
2011. Október 25. 07:33, kedd |
Kék hírek
Forrás: MTI
Harmincan keresték az eltévedt nénit
Több mint harminc ember kereste azt a 88 éves nőt, aki fagyűjtés közben tévedt el Ózdon. Az asszonyt kihűlés közeli állapotban vitték kórházba.
Az idős asszony vasárnap, a déli órákban indult fát gyűjteni a háza feletti erdőbe, ám eltévedt. Keresésben tizenhét rendőr, hét polgárőr és nyolc helyi lakos vett részt. Az idős nőt, miután megtalálták, a mentők ellátták, majd kórházba vitték.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek
Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban
Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.