Hírek
2011. Július 30. 07:29, szombat |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Filmbe illő jelenet: a határon át menekült a tolvajkonvoj
A hegyeshalmi határon át, az M1-es autópályán üldözték az osztrák rendőrök péntek hajnalban azt a három magyar tolvajt, akik nyolc csónakmotort loptak Ausztriában, közel 13 ezer euró értékben.
Az osztrák rendőrök péntek hajnali 5 óra körül, átlépve a hegyeshalmi határt, az M1-es autópályán üldöztek két magyar személyautót. Az üldözésbe bekapcsolódtak a magyar rendőrök is. Végül az egyik jármű a lébényi csomópontnál árokba hajtott, sofőrje kiszállva az autóból, gyalogosan próbált tovább menekülni, de a járőrök elfogták. Társai a másik autóval elmenekültek, de később visszafordultak, hogy megnézzék, mi történt a bajbajutottal, a rendőrök azonban őket is elfogták. A három kelet-magyarországi férfi 8 csónakmotort lopott Ausztriában, közel 13 ezer euró értékben. Kihallgatásuk jelenleg is folyamatban van. (lm)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.