Hírek
2012. Május 30. 14:17, szerda |
Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI
Egy magyar vizsla esett rá az ötödikről
Garázdaság miatt indult eljárás kedden az után, hogy idős emberre esett egy magyar vizsla egy ötödik emeleti lakás ablakából Debrecenben – írja a Haon.hu megyei hírportál.
A Haon.hu információi szerint lehetséges, hogy a tizenöt kilós állatot a gazdája, egy 30 éves nő dobta ki, bár ez egyelőre nem bizonyított. A kutya és a járókelő – utóbbi a vállán – könnyebben sérült. A nőt a pszichiátriára szállították.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 11:21, kedd | Kék hírek
Valótlan hirdetések miatt emeltek vádat egy nő ellen Somogyban
Eladásra kínált könyvekről, színház- és koncertjegyekről szóló valótlan hirdetések miatt vádat emelt az ügyészség egy nő ellen - tájékoztatta a Somogy Vármegyei Főügyészség kedden az MTI-t.
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.