2024. szeptember 19, csütörtök - Vilhelmina

Hírek

Ekler Luca világcsúccsal aranyérmes a paralimpián
2021. Augusztus 31. 17:54, kedd | Sport

Saját világcsúcsát kétszer is megjavítva aranyérmet nyert Ekler Luca kedden távolugrásban a tokiói paralimpián.

Bronzérmes a sportlövő Dávid Krisztina a paralimpián
2021. Augusztus 31. 09:12, kedd | Sport

Dávid Krisztina bronzérmet nyert légpisztolyban a tokiói paralimpián.

Aranyérmes lett Pálos Péter a paralimpián
2021. Augusztus 29. 12:40, vasárnap | Sport

Aranyérmet nyert vasárnap az asztaliteniszező Pálos Péter az S11-es kategóriában a tokiói paralimpián. A döntőben kétszer is szetthátrányból egyenlített, s végül 3-2-re győzött.

Aranyérmet nyert Illés Fanni a paralimpián
2021. Augusztus 29. 12:30, vasárnap | Sport

Aranyérmet nyert Illés Fanni 100 méteres mellúszásban a tokiói paralimpia vasárnapi versenynapján.

Bronzérmet szerzett Szvitacs Alexa a paralimpián
2021. Augusztus 28. 11:48, szombat | Sport

Bronzérmes lett szombaton az asztaliteniszező Szvitacs Alexa az S9-es kategóriában a tokiói paralimpián.

Veres Amarilla aranyérmet nyert párbajtőrben a paralimpián
2021. Augusztus 26. 15:14, csütörtök | Sport

Veres Amarilla aranyérmet nyert a kerekesszékes vívók párbajtőrversenyében csütörtökön a tokiói paralimpián.

Kedden rajtol Tokióban a paralimpia
2021. Augusztus 23. 09:55, hétfő | Külföld

Az augusztus 8-án véget ért olimpia után kedden kezdődik és jövő vasárnapig tart a paralimpia Tokióban.

Minimum 15 érmet, három-öt aranyat remél az MPB elnöke a paralimpián
2021. Augusztus 22. 12:50, vasárnap | Belföld

Legalább tizenöt érmet, benne három-öt aranyat vár a Tokióban versenyző csapattól Szabó László, a Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) elnöke.

Nyolcvanegy versenyszámban lesznek magyarok a paralimpián
2021. Augusztus 18. 17:03, szerda | Sport

Tíz sportágban és 81 versenyszámban szerepelnek magyar sportolók a jövő kedden kezdődő tokiói paralimpián, melyen lesz olyan nap, amikor akár 12 számban is lehet magyar döntős.

Letették az esküt a magyar paralimpiai csapat tagjai
2021. Augusztus 12. 09:55, csütörtök | Belföld

Letették az esküt szerdán az augusztus 24-én kezdődő és szeptember 5-ig tartó tokiói paralimpián versenyző magyar csapat tagjai.