2024. Szeptember 09. 07:38, hétfő | Sport

Vasárnap este kialudt a láng Párizsban, ezzel véget ért a XVII. paralimpia, a mozgássérült, látássérült és enyhe értelmi sérült sportolók legnagyobb sporteseménye.

Paralimpia 2024 - Ekler Luca Európa-csúccsal ezüstérmes 400 méteren
2024. Szeptember 08. 06:52, vasárnap | Sport

Ekler Luca Európa-csúccsal ezüstérmet szerzett a szombat esti döntőben 400 méteres síkfutásban a párizsi paralimpián.

Paralimpia 2024 - Pap arany-, Konkoly ezüstérmes
2024. Szeptember 07. 07:45, szombat | Sport

Pap Bianka arany-, Konkoly Zsófia pedig ezüstérmet szerzett az úszóversenyek pénteki versenynapján a párizsi paralimpián.

Paralimpia 2024 - Ezüstérmes a magyar női kerekesszékes tőrcsapat
2024. Szeptember 06. 08:17, péntek | Sport

Ezüstérmet nyert csütörtökön a Hajmási Éva, Madarászné Mező Boglárka, Krajnyák Zsuzsanna, Veres Amarilla összeállítású magyar női kerekesszékes tőrválogatott a párizsi paralimpián.

Paralimpia 2024 - Illés Fanni ezüstérmes 100 méteres mellúszásban
2024. Szeptember 03. 07:42, kedd | Sport

Illés Fanni ezüstérmet szerzett az SB4-es kategória 100 méteres mellúszó számában a párizsi paralimpia hétfői versenynapján.

Paralimpia: Konkoly Zsófiáé az első magyar érem, egy arany
2024. Augusztus 30. 07:52, péntek | Sport

Konkoly Zsófia aranyérmet szerzett csütörtökön 400 méteres gyorsúszásban, az S9-es kategóriában a párizsi paralimpián. Ez a magyar küldöttség első dobogós helyezése a francia fővárosban.

Paralimpia 2024 - Fellobbant a láng Párizsban
2024. Augusztus 29. 08:14, csütörtök | Sport

Bő két héttel az olimpia zárása után ismét fellobbant a láng Párizsban, ezzel megkezdődött a XVII. paralimpia, a mozgássérült, látássérült és enyhe értelmi sérült sportolók legnagyobb sporteseménye, amely jövő vasárnapig tart.

Kialudt a láng Tokióban
2021. Szeptember 06. 07:00, hétfő | Külföld

Helyi idő szerint vasárnap este kialudt a láng Tokióban, ezzel véget ért a XVI. paralimpia, a mozgássérült, látássérült és enyhe értelmi sérült sportolók legnagyobb sporteseménye.

Szabó László: ez a magyar parasport aranycsapata
2021. Szeptember 05. 15:04, vasárnap | Sport

A magyar paralimpiai sport aranycsapatának nevezte a tokióit Szabó László, a Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) elnöke, aki úgy véli, minden versenyző minden versenyszámában mindent kihozott magából a japán fővárosban.

Bronzérmet szerzett a kajakos Varga Katalin a paralimpián
2021. Szeptember 04. 08:06, szombat | Sport

A kajakos Varga Katalin bronzérmet nyert K1 200 méteren a tokiói paralimpián.

Pap Bianka ezüstérmes vegyesúszásban a paralimpián
2021. Szeptember 03. 12:24, péntek | Sport

Pap Bianka ezüstérmet nyert 200 méteres vegyesúszásban a tokiói paralimpián.

Aranyérmet nyert a kajakos Kiss Péter Pál a paralimpián
2021. Szeptember 03. 08:29, péntek | Sport

Kiss Péter Pál aranyérmet nyert K1 200 méteren a tokiói paralimpián. Ugyanebben a számban Juhász Tamás hatodik lett.